su1

Su Soğutmalı Chiller

TEKLİF İSTE

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir.

İNDİR 

Firmamızla ilgili Online Katalog İndirebilirsiniz.

chiller3344
chiller2233
chiller1122
endustriyel1
su3
don


Uysal soğutmanın ürettiği soğuk su üreticileri,gıda,plastik sektöründe kullanılan enjeksiyon-ekstrüzyon kalıplarının soğutulmasından, naylon, plastik boru, kablo vb. ekstrüze edilmiş malın soğutulmasına, kimya ve ilaç sanayinden ayakkabı imalat sektöründeki her türlü soğutma ve klimatizasyon alanlarına kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçlara cevap verebilen özelliklere sahiptir.

Soğuk su elde edilirken oluşacak enerji tasarrufu, firmalar için önemli yer tutmakta. 1.500.000 Kcal/h kapasiteye kadar üretimi yapılabilen soğuk su üreticileri, istenilen debi ve sıcaklığa bağlı olarak sisteminize
uygun hazırlanmaktadır. Soğuk su üreticileri kullanacak işletmelerin, sistem ve ihtiyaçlarına göre üretildiğinden, sağlanacak enerji tasarrufu ekonomik çözümleri de beraberinde getirmektedir.

Geniş kapasite aralığına sahip olan uysalsogutma soğuk su üreticileri, sürekli ve hızlı üretim için ihtiyaç duyulan etkin soğutmayı, özel dizaynı ve düşük tesis masraflarıyla sağlamakta; kullanıcılara yüksek verim ve güvenli çalışma ortamı sunmaktadır.
chiller2211